טיפולים באוהל

שחרור קשרים אנרגטיים

שחרור קשרים אנרגטיים הוא טיפול פשוט ורב עוצמה, המאפשר בריאות פיזית, רגשית ורוחנית.

מהם קשרי תלות אנרגטיים?

כאשר תינוק נמצא ברחם אימו, קיומו תלוי בה במאת האחוזים, הוא ניזון ממנה ומקבל ממנה חמצן. זהו חיבור קסום. כאשר התינוק יוצא לאויר העולם החבל משתחרר, זה טבעי ובריא.

קשר אנרגטי מזכיר את חבל הטבור, זהו קשר בין שני אנשים שיש בניהם תלות גבוהה, הדדית או חד צדדית. קשר של תלות גבוהה מחוץ לרחם, אינו בריא, אינו רצוי ואף עלול להיות פוגעני. 

בקשר תלותי שכזה, אחד הצדדים או שניהם, עלול לשאוב מהאחר אנרגיות ולהשפיע מאד על חיי היומיום. למשל: חוסר שביעות רצון של צד אחד במערכת היחסים, עלול להשפיע על האחר, באופן שמפר את האיזון שלו. דוגמא נוספת, קושי להיפרד או להתרחק מאנשים מסויימים, על אף שהם פוגעים בנו ויוצרים אצלנו פעמים רבות תחושת מועקה.

קשר כזה אף עלול לגרום לכאבים פיסיים ומחלות שונות, מאחר והוא גוזל לנו אנרגיות רבות. על אף שקשרים אלה אינם רצויים, הם נפוצים מאד בקרב כולנו, אך אינם משרתים אותנו עוד בעידן הפוסט מודרני.

הקשרים הללו יכולים להיות בין הורה לילד, בין בני זוג, חברים, קולגות, עובד-מעביד ולמעשה בכל מערכת יחסים.

הקשר יכול להיות מחיים אלה או מחיים קודמים ויכול להשפיע על האדם הן בפן הפיסי, הרגשי והרוחני. לעיתים הסכמים בין בני אדם, מגלגולים קודמים,   עלולים להשפיע על חיים אלה, על אף שהם כבר אינם רלוונטיים. הטכניקה לשחרור היא פשוטה ורבת עוצמה, אך יש לזכור שזהו תהליך שדורש בשלות.

לאחר הטיפול והשחרור האדם בדרך כלל ירגיש טוב יותר, חיוני יותר, משוחרר, תחושה של הקלה ומרחבים חדשים שלא היו מוכרים לו קודם.

במרבית המקרים, מערכות היחסים של האדם עם אותם אנשים, עמם היו קשרים אנרגטיים ישתנו, ברוב המקרים, ישתנה הקשר והמהות שלו לטובה,  לעיתים, יהיו מערכות יחסים שילכו ויעלמו מחייו. 

הטיפול והשחרור האנרגטי מתבצע בטכניקה פשוטה של דימיון מודרך, בתחילה במפגש פנים אל פנים ולאחר מכן בשיחות טלפוניות. שיטה זו, של שחרור אנרגטי תחת המטריה של האוהל האדום, דוגלת בריפוי עצמי, על כן, הטיפול גם מכשיר את המטופל ללמוד את הטכניקה ולהמשיך בעבודה פנימית זו באופן עצמאי, עם מערכות יחסים בחייו, גם בתום תקופת הטיפול.

אם גם אתם מרגישים קשר שאינו בריא עם אנשים מסויימים, מוזמנים, לפנות, להתייעץ וללמוד את טכניקת השחרור.

אם עולה בך הסקרנות ניתן לפנות אליי
לפרטים נוספים במייל, סמס, או שיחת טלפון:

יעל נחליאלי 052-3215057,
yaelnach@gmail.com
מושב טל שחר

הירשמו והישארו מעודכנים בפעילויות המגוונות המתרחשות באוהל